Podanie na ChatModa
Przez Kali1304

Oceń ten temat
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 postów w tym temacie
Kali1304
Junior Member

Użytkownik
0
1 postów 1 threads Dołączył: Jun 2020
06-26-2020, 14:59 -
Nick na serwerze:Kali1304
Czas spędzony na serwerze: 3 H  lecz ciągle się będzie powiększać gdyż gram na serwerze cały czas bez przerwy
Doświadczenie z komendami: Mam doświadczenie ponieważ byłem już na 2 serwerach Dayz w administracji lecz bardzo szybko się uczę komend i nie ma ze mną żadnego problemu
Krótki opis swojego charakteru: Witam jestem osobą kreatywną bardzo pomocną humorystyczną miłą, przyjacielską moim głównym celem jest pomoc oraz pilnowanie innych aby nie łamali regulaminu oraz aby zachowywali się stosownie do otoczenia, panujących zasad mój charakter jest nadzwyczajny i rzadko spotykany mam chęć do pomocy ponieważ mam pełno czasu bardzo chętnie pomogę w pilnowaniu serwera aby każdy był zadowolony oraz przestrzegał panujących zasad ponieważ mając 5 letnie doświadczenie w MTA wiem jak i gdzie się zachowywać jak rozwiązywać dany problem oraz jego wnętrze. posiadając bardzo wysoką kulturę osobistą jestem osobą która jest miła uczynna pomocna w każdej sytuacji czy jestem wyzywany lub jestem znienawidzony zawsze pomogę każdemu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-27-2020, 06:44 przez Kali1304.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości